ЕКСКУРСІЯ В ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ

ЕКСКУРСІЯ В ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ ВІДЧУЖЕННЯ

Україна відома у всьому світі завдяки щирим людям, родючим землям і природній красі. Однак є в історії нашої країни і трагічні події, про які відомо всьому світу. І однією з таких є аварія на ЧАЕС, що сталася 26 квітня 1986 року. Зараз ця пустельна місцевість зветься Зона відчуження. Тут більше немає жителів, і місцеві флора і фауна знову стали господарями цієї території.

 

 

Після тієї страшної трагедії минуло вже понад три десятиліття. Радіаційний фон в основному прийшов в норму, і сьогодні туристи з усього світу приїжджають сюди, щоб подивитися на відвойоване природою, і отримати багато нових відчуттів і емоцій.

Зараз в Прип’яті проводяться численні автобусні екскурсії з Києва, під час яких туристам показують найцікавіші місця міста-примари. Приєднуйтесь і ви!

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ

Любите незвичайні екскурсії з Києва? Тоді запрошуємо відправитися з нашою командою в загадкове місто-привид, і на власні очі подивитися на місце, де кілька десятиліть тому сталася одна з найстрашніших трагедій в історії.

 

 

Ніякі фото, фільми і книги не можуть передати те, що відчуваєш, потрапивши в Зону особисто. Ті, хто одного разу бував тут, практично завжди знову повертаються, щоб знову відчути те, що неможливо більше ніде – тишу міста, яке, втративши всіх своїх жителів, стало привидом епохи, що пішла… Це досвід, який неможливо порівняти з чимось ще.

8:00 Група збирається, і ми виїжджаємо.Нас чекає екскурсія вихідного дня з Києва до Чорнобиля.

Протягом переїзду, який триватиме близько 2 годин ми подивимось документальний фільм про трагедію на ЧАЕС.

Зустрічаємося з нашими супроводжуючими на КПП “Дитятки”, в 30-кілометровій зоні. Тут буде проведена перевірка транспорту, речей і документів, а також проведено необхідний інструктаж щодо застосування засобів захисту і правилам поведінки в місцевості з підвищеною радіаційною небезпекою.

 

Для Чорнобиля час зупинився ще в далекому 1986 році, і більше не відновив свій хід. Сьогодні це місце являє собою унікальний заповідник, аналогів якому не існує в усьому світі. Щоб потрапити сюди, необхідно отримати офіційний пропуск, видачею яких займається Державне агентство з управління зоною відчуження. КПП “Дитятки”, на якому ми пройдемо інструктаж – це останній оплот цивілізації. Далі починаються місця, які природа змогла відвоювати, і де людина перестала бути господарем

Багато хто говорить, що Чорнобиль помер, що не зовсім вірно. Ми звикли постійно бути оточеними звуками цивілізації – машини, люди, стандартний шум мегаполісу. Тут же люди поїхали в один момент, і більше ніколи не поверталися.

 

Як кажуть ті, хто побував тут, відчуття таке, що вони пропали в одну секунду. Але з іншого боку їх сліди постійно помітні, адже тут проживають співробітники станції і ряду підрозділів.

Природа все інтенсивніше завойовує це місце, і на всю цю красу ви зможете подивитися особисто, якщо поїдете з нами в тур до Чорнобиля.

Першу нашу зупинку зробимо при в`їзді в місто біля стелли “Чорнобиль”, також побачимо пам`ятник “Тим, хто врятував світ” та відвідаємо виставку роботів і техніки, які брали участь в ліквідації наслідків аварії.

У чотирьох кілометрах від атомної електростанції розташоване село Копачі, яке стане місцем нашої зупинки. Ми відвідаємо старий дитячий сад, який залишився цілий після того, як було поховане все село.

Відвідування промислового майданчика ЧАЕС включає:

 • зупинку біля ставка-охолоджувача, де з правого боку –  недобудовані енергоблоки 5 і 6 та величезні споруди недобудованих градирень; з лівого – 1,2 і 3 енергоблоки ЧАЕС. Тут усі охочі зможуть зробити пам’ятні фото;
 • відвідування меморіалу, розташованого поруч з адміністративним корпусом АЕС;
 • годування гігантських сомів, якщо дозволять погодні умови:
 • оглядовий майданчик, Укриття-2 “Арка”.

 

ЕКСКУРСІЯ В ПРИП’ЯТЬ – МІСТО, ЩО СТАЛО ПРИВИДОМ

Під час екскурсії ви побачите безліч унікальних місць, які стали відомими в усьому світі.

Чортове колесо і парк атракціонів, готель «Полісся» і палац культури «Енергетик», кінотеатр «Прометей», стела «Прип’ять», Рудий ліс, затоплений причал, міська пристань і безліч інших місць – на все це, раніше бачене тільки на фото, ви зможете подивитися своїми очима

 

Ви зможете зробити багато пам’ятних фото, і отримаєте неповторні враження і емоції!

Ще один секретний об’єкт, який ми побачимо – Чорнобиль – 2 ЗГРЛС «ДУГА-1». Призначенням дуги було оповіщення про можливі повітряні загрози.

 

 

За бажанням групи під час туру можна буде організувати екологічно чистий обід з продуктами, попередньо перевіреними дозиметром.

Будь-який відпочинок в першу чергу повинен бути безпечним, і ми прекрасно це знаємо. Ми знаємо безпечні стежки і дороги, а супроводжувати нас будуть досвідчені професіонали. Ми заздалегідь спланували маршрут так, що за час екскурсії ви зможете побачити максимальну кількість цікавих місць Зони, і при цьому не отримаєте ніякої шкоди для свого здоров’я.

Важливо! Ми настійно рекомендуємо дотримуватися показаного нами маршруту, так як компетентні органи постійно перевіряють його на рівень радіаційної небезпеки.

 

Наша екскурсія добігає кінця. На виїзді з Зони проходимо дозиметричний контроль.

19:00 Повернення в Київ.

 

ПРИМІТКА: в ознайомчому турі можуть брати участь тільки особи, старші 18 років.

Адміністрація Чорнобильської зони залишає за собою право відмінити тур у будь-який час з міркувань безпеки чи інших причин.

 

ЦІНА : від 1280 грн.

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ
 • – Транспортний супровід
 • – Супровід гідом
 • – Пропуск (квиток) в Чорнобильську зону відчуження
 • – Обов’язкове медичного страхування

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО

 • Оренда дозиметру – від 200 грн.
 • Обід – від 180 грн.
 • Особисті витрати
 • НЕОБХІДНО ВЗЯТИ З СОБОЮ:
 • – три маски та одну пару рукавичок

 

Залишити запит