ТУР «ДОРОГА КОХАННЯ»

ТУР «ДОРОГА КОХАННЯ»

Початок туру 06.03.2021
Завершення туру 08.03.2021
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту  Автобус
Проживання
Шелтер
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2), Обід (1)

1 ДЕНЬ. НОВОГРАД — ВОЛИНСЬКИЙ  — КОРЕЦЬ — ОЛИКА

07:00 Виїзд з Києва. Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ

Екскурсійна програма дня:

Першим пунктом нашої подорожі  стане місто Новоград — Волинський (стародавній Звягель). Саме тут народилася відома поетесса Леся Українка. Ми відвідаємо музей, який відкритий у будинку, де народилася та жила письменниця.

Наступний пункт нашої подорожі -містечко Корець — одне з найдревніших на Волині. Тут побачимо мальовничі руїни Корецького замку та відвідаємо Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир. По-перше, тут потужна енергетика, а по-друге, тут ще цікава історія кохання, про яку дізнаємось під час туру (поки що тримаємо інтиру)). Більше про Корець можна почитати в нашому блозі в статті «Корець: Минуле і сьогодення».

Переїзд в Олику – Волинський Версаль. Величний Олицький замок  — резиденція наймогутнішого литовського роду Радзивіллів.

тури на новий рік

тури на новий рік Майже чотириста років Олика була у власності Радзивіллів. «Тиха гавань» Так називав Олику Альбрехт Радзивілл. А неподалік – костел Святої Трійці. Його стіни і зараз бережуть спокій родини Радзивіллів – саме під ним знаходяться поховання славного роду. ​

Їдемо заселятися в готель. Відпочиваємо з дороги. Вечерю можна замовити в ресторані готелю.

2 ДЕНЬ. КОВЕЛЬ — МУЗЕЙ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ (ЩЕДРИЙ ВОЛИНСЬКИЙ ОБІД) — ЛУЦЬК.

08:00 Сніданок в готелі

Виїзд на екскурсійну програму дня.

На Волині розташоване цікаве та старовинне місто Ковель. Воно  знаходиться в центрі Волинської області. Ця земля надихала на написання творів не лише Лесю Українку, а й інших іменитих письменників. Наприклад, Тарас Шевченко, в період своєї подорожі Волинню зробив багато замальовок цікавих будинків, зібрав безліч народних казок та оповідань. Про те, де надихалися в Ковелі ми і дізнаємося під час нашої екскурсії. А ще, на ваших очах оживе історія кохання місцевих Ромео і Джульєтти.

Далі по програмі переїзд в село Рокині. У мальовничій місцевості волинського краю знаходиться музей під відкритим небом. Тут ми з вами поринемо у минуле, спробуємо себе відчути у зовсім новій ролі. За бажанням, можна покататися на конях (верхом чи на возі).
А ще, на Вас тут чекає РОДЗИНКА туру! — щедрий волинський домашній обід, під час якогоскуштуємо страви, приготовані за місцевими рецептами.

В цій неймовірній атмосфері волиняни  пригостять вас від душі не тільки гарячими стравами, приготованими на багатті, але і продемонструють Вам свою гостинність!

Відпочивши і смачно пообідавши, їдемо в Луцьк. Відвідування міста Луцьк – особливо приємна подія. І не тільки тому, що тут якось по-особливому затишно і смачно. Тут ще знаходяться унікальні музеї. І один з них —  Музей волинської ікони — єдиний у своєму роді музей у всій Україні.

Найвідомішим експонатом Музею  є чудотворний образ Холмської Божої Матері. Це одна з найдавніших у всьому світі ікон. Історики припускають, що її автором був святий апостол і євангеліст Лука. Згідно з древнім сказанням, цю ікону привезли до Київської Русі в якості приданого для нареченої князя Володимира Великого візантійської царівни Анни.

Ну, а після музею, прогуляємося з вами затишними вуличками Луцька. І обовязково вип’ємо філіжаночку кави в одній з найкращих кав`ярень міста.

гарячі тури новий рік

3 ДЕНЬ. САДИБА — МУЗЕЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ В КОЛОДЯЖНОМУ — ТУНЕЛЬ КОХАННЯ — МОНАСТИР НА ОСТРОВІ

08:00 Сніданок у готелі.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ДНЯ:

Перший пункт цього дня — Садиба — музей Лесі Українки в Колодяжному. Саме тут вона почала свій творчий шлях. «Найрідніший рідний край» — так Леся Українка називала Волинь. Тут провела вона частину свого дитинства, юність, а згодом не раз відвідувала волинську оселю. Саме тут, захоплена і зачарована природою краю, народом, його фольклором і міфологією, черпала поетеса творчу наснагу, шукала образи і героїв для своїх творів. Під час екскурсії ознайомимося з експозицією, і звичайно, поринемо в історію її драматичного  кохання.

Далв по програмі — перїзд у с.Городок. Це село  відоме своїм Свято – Миколаївським жіночим монастирем, що мальовничо розкинувся на острові серед спокійної течії річки Усті. Історія монастиря багаао на події та химерні подарунки примхливої панянки історії.

І, на завершення туру — заїзд в найромантичніше місце в Україні «Тунель Кохання«. Про «Тунель Кохання» можна почитати в статті «Портал в параллельный сказочный мир».

тури на новий рік

 

Проживання Категорія
номера
Ціна туру на одну людину
Дорослий Дитина до 12 років (як 3) Одномісне розміщення
Готель 3* Шелтер Econom
Twin
с/в в номері
3280 грн 3280 грн3000 грн
Econom
Double
с/в в номері
3280 грн 4180 грн
ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ
  • Транспортне забезпечення по програмі
  • Екскурсійний супровід по програмі
  • Адміністративний супровід
  • Проживання 3 дні/2 ночі у готелі
  • Харчування: 2 сніданки; 1 обід-частування в волинському селі
  • Екскурсії: «Корець», «Олицький замок», Музей сільського господарства Волині, Музеї Лесі Українки в Колодяжному та Новоград — Волинському

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО

  • Вхідні квитки по програмі: Музей сільського господарства Волині,- 30грн/дор, 20грн/дит, Музей Лесі Українки в Колодяжному — 40грн/дор, 20грн/дит, Новоград — Волинському — 30грн./дор., Музей Волинської ікони — 40грн/дор, 20грн/дит.
  • Додаткове харчування
  • Особисті витрати

 

Залишити заявку